Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witulin: 16-latka zginęła w wypadku

Utworzony przez daniel, 12 lipca 2009 r. o 15:21
siwy, MOŻE swoje POGLĄDY WYRAZISZ PUBLICZNIE? NA FORUM TO KAŻDY JEST MĄDRY. BRAKUJĘ CI CZEGOŚ TAKIEGO JAK EMPATIA, POMYŚL CO KTOŚ MOŻE CZUĆ, NIE POKAZUJ SWOJEGO "JA". KTOŚ ZGINĄŁ I TEN CHŁOPAK ZA TO ODPOWIE. NIE UPOKARZAJ GO SWOIMI SŁOWAMI, PO CO CI TO? DAJĘ ci TO SATYSFAKCJĘ? IDŹ POPŁYWAJ W KRZNIE I TROCHĘ OCHŁOŃ. SAMOSĄD?? CHYBA POWRACAMY DO ŚREDNIOWIECZA, W "CYWILIZACJI" TAKIE SPRAWY SĄ ZAŁATWIANE PRZEZ ODPOWIEDNIE ORGANY. CZY NASZE PODLASIE TO SAME BURAKI, NIE UMIEJĄCE OBIEKTYWNIE SPOJRZEĆ I OCENIĆ SYTUACJI? TEN WYPADEK TO NIE TYLKO WINA ARKA, TO WINA RODZICÓW, KTÓRZY WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA UCZESTNICTWO CÓREK W TAKICH IMPREZACH, PRZEZ CO W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW TAKA ZGODA POZWALA TAKŻE NA PICIE ALKOHOLU, JAZDĘ NA STOPA ITD. TO TAKŻE WINA RODZICÓW ARKA. GDZIE BYLI ZAMIAST SIĘ ZAJĄĆ SYNEM? WINNE SĄ TAKŻE DZIEWCZYNY. JEŹDZIĆ NOCĄ NA STOPA Z OBCĄ OSOBĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do IF YOU KNOW : Moje poglądy , owszem, wyrażam PUBLICZNIE - właśnie np. na tym Forum. Empatii mi rzeczywiście brakuje - szczególnie wobec MORDERCÓW. Cały czas myślę "co ktoś może czuć" - ale jakoś nie za bardzo mnie interesuje "co może czuć" jakiś pijany deb*** który zabił niewinnego człowieka. Piszesz : "Ktoś zginął". Nie "zginął" lecz został ZABITY ! Nikogo nie upokarzam bo tego gówniarza nie znam i na oczy nie widziałem. Wszystko mi jedno czy on się nazywa Arek , Marek czy Ziutek. Oceniam działanie a nie człowieka. Nie robię tego dla jakiejś swojej satysfakcji lecz ku przestrodze innym. Wybacz, ale w Krznie to raczej kąpać się nie zamierzam, zwłaszcza ostatnio bo strasznie szmbem jedzie. Tobie też nie polecam. Co ty tam pitolisz o "średniowieczu" ? To wtedy nie było prawa lecz "samosądy" ? Ile klas skończyłeś ? Piszesz :"Ten wypadek to nie tylko wina Arka..." . Oczywiście, znam te teksty, zawsze jak jakiś bandyta popełni przestępstwo to od razu zaczyna się taka gadka że to nie on winien, że miał ciężkie dzieciństwo, do szkoły pod górkę, że rodzice, że nauczyciele itd. itd. Ogólnie zawsze to KTOŚ jest winien , lecz nie ON. Idż na całość i powiedz wprost " to te dziewczyny są winne swojej śmierci bo wsiadły do jego samochodu !" No śmiało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie sądź żebys nie był sądzony kiedyś, tyle ci panie siwy powiem i całej reszcie. Gówniarz zachował się nieodpowiedzialnie i stała się tragedia, ale nie wam do demagogicznych sądów nad nim. Hipokryci, tacy widze wszyscy wzorowi i uczciwi obywatele. Piszecie tak, jakbyście mieli poczucie wyższosci nad innymi, że lepsi jesteście niby i zawsze tacy będziecie - pseudo stróże moralności! Dzieciak odpowie za to i będzie żył z tym piętnem do końca, jego rodzina też, dziewczynie życia to nie zwróci, tylko wy - poużywacie sobie, takie hieny małe widzę, a dowalić, nie znając sprawy do końca, wyrokować! POWODZENIA i obyście nie staneli po tej drugiej stronie, bo w życiu to przewrotnie bywa.
Masz rację co mówisz,bo każdy z tych osób będzie miało kiedyś dzieci !i ja go tu nie bronię bo go nie znam ale wiedzcie że jeśli w życiu będziecie mieli syna a on weźmie kiedyś samochód od kumpla czy nawet nie wiadomo z skąd i to samo zrobi czyli zabije druga osobę to wy jako rodzice swojego syna też będziecie krzyczeć ? Morderca i łeb za łeb? NIE SADZĘ! Stwierdzicie ze to był wypadek ! Byliście w kościele! A bluźnicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzastinka napisał:
najłatwiej jest ocenić czyjeś postępowanie.... Siwy Ty się nad sobą zastanów, co Ty człowieku piszesz...? Na miejscu tego chłopaka mógł być każdy!! Twój brat, ojciec, kolega.... osądzał byś ich tak samo?? Zamiast pisać takie brednie na forum, nie znając wszystkich okoliczności wypadku, zajmijcie się czymś pożytecznym. Ani życia nikt już nie zwróci!! Rodzice, gdzie Wy jesteście?? Giną Wasze córki, synowie, powodują wypadki, kaleczą, zabijają. Ciężko mi Was zrozumieć. Pieniądze są ważniejsze niż rodzina? Pozwolić 15-latce czy 16-latce na IMPREZY ponad 20 km od domu, gdzie pełno jest alkoholu, narkotyków, potencjalnych morderców i gwałcicieli? "Dobrzy rodzice" to Wy jesteście sponsorami swoich dzieci!! Dając im kasę wyrażacie aprobatę na ich zachowanie, pozwalacie na spełnianie ich zachcianek...to dzięki Wam mają za co wypić piwo,zapalić papierosa, kupić trawkę itd. To jest Wasz sposób wychowania? Często ZAKAZ to lepszy sposób na wychowanie niż POZWOLENIE na imprezę. Szkoda, że większość z Was myśli dopiero po fakcie.... gdy jest już za późno. Żal mi Was.
Bardzo dobrze napisane bo wystarczyło ze tam Anki by nie było tylko by była w domu i On to by nic nie było ! Pierwsze matki zawiniły że pozwoliły imprezować ,policji nikt nie zawiadomił że córek nie ma w domu więc matki puszczając je godziły się na śmierć .Jak te matki sobie spały w nocy smacznie a teraz do wszystkich pretensja ? najpierw niech spojrzą w swoje sumienie! Jesteście również winne tej śmierci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jest tak że jak się usłyszy że jakiś pedofil zabił dziecko to sama krzyczę łeb za łeb bo to zrobił bo chciał ale i są takie sytuacje jak ta w której jestem za tym aby za swoje czyny odpowiedział ale nie w ten sposób jak co nie którzy ze trzeba go zabić! bo jednak on nie zrobił tego ze zaplanował! Nie znam go i nie bronię ale rzygać mi się chce jak w takich małolatach jest tyle nie nawiśli tyle zła ! I jeszcze więcej w dorosłych ludziach! A potem święta szykujecie się do podzielenia opłatkiem a potem na nowo bluźnicie ,wyzywacie ,kradniecie ,robicie innym na złość itd...Codziennie widać na ulicy jak młodzież się zachowuje i to jest przerażające!A rodzice tylko mój jest grzeczny ,mój miły dla innych a za rogiem jak matka nie widzi to są przekleństwa ,palenie fajek ,picie alkoholu itd... I sama młodzież i rodzice co przymykają oczy na to wszystko co się dzieje są winni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~renia~ napisał:
Często jest tak że jak się usłyszy że jakiś pedofil zabił dziecko to sama krzyczę łeb za łeb bo to zrobił bo chciał ale i są takie sytuacje jak ta w której jestem za tym aby za swoje czyny odpowiedział ale nie w ten sposób jak co nie którzy ze trzeba go zabić! bo jednak on nie zrobił tego ze zaplanował! Nie znam go i nie bronię ale rzygać mi się chce jak w takich małolatach jest tyle nie nawiśli tyle zła ! I jeszcze więcej w dorosłych ludziach! A potem święta szykujecie się do podzielenia opłatkiem a potem na nowo bluźnicie ,wyzywacie ,kradniecie ,robicie innym na złość itd...Codziennie widać na ulicy jak młodzież się zachowuje i to jest przerażające!A rodzice tylko mój jest grzeczny ,mój miły dla innych a za rogiem jak matka nie widzi to są przekleństwa ,palenie fajek ,picie alkoholu itd... I sama młodzież i rodzice co przymykają oczy na to wszystko co się dzieje są winni .
Pisząc "kula w łeb !" oczywiście że nie domagałem się ŚMIERCI dla sprawcy. To był skrót. Jestem po prostu za SUROWYM karaniem takich dupków co po pijaku wsiadają za kółko. Żadnej litości ! żadnych usprawiedliwień ! bo to są zwykli BANDYCI ! Gdyby taki deb*** wiedział że za to grozi mu np. 20 lat odsiadki to nigdy w życiu by tego nie zrobił. Nie chrzań mi tu Renia o nienawiści i opłatku ! Przez takie naiwne dobrotliwe owieczki jak ty to na polskich drogach szaleją bezkarnie pijani zabójcy. Krew ich ofiar jest i na twoich rękach , nie na moich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" CYTAT(Dzastinka @ 16.07.2009, 00:49:02) najłatwiej jest ocenić czyjeś postępowanie.... Siwy Ty się nad sobą zastanów, co Ty człowieku piszesz...? Na miejscu tego chłopaka mógł być każdy!! Twój brat, ojciec, kolega.... osądzał byś ich tak samo?? Zamiast pisać takie brednie na forum, nie znając wszystkich okoliczności wypadku, zajmijcie się czymś pożytecznym. Ani życia nikt już nie zwróci!! Rodzice, gdzie Wy jesteście?? Giną Wasze córki, synowie, powodują wypadki, kaleczą, zabijają. Ciężko mi Was zrozumieć. Pieniądze są ważniejsze niż rodzina? Pozwolić 15-latce czy 16-latce na IMPREZY ponad 20 km od domu, gdzie pełno jest alkoholu, narkotyków, potencjalnych morderców i gwałcicieli? "Dobrzy rodzice" to Wy jesteście sponsorami swoich dzieci!! Dając im kasę wyrażacie aprobatę na ich zachowanie, pozwalacie na spełnianie ich zachcianek...to dzięki Wam mają za co wypić piwo,zapalić papierosa, kupić trawkę itd. To jest Wasz sposób wychowania? Często ZAKAZ to lepszy sposób na wychowanie niż POZWOLENIE na imprezę. Szkoda, że większość z Was myśli dopiero po fakcie.... gdy jest już za późno. Żal mi Was." BRAWO!!! za ten komentarz - apel!!!. Popieram, bo widzę, że dziś standard dla mamusiek jest mieć " 12, 13, .... letnią pannę ". Pracuję w szkole i widzę nasze dzieci, nastolatki. Oby te slowa Dżastinki przemówiły do rozsądku chociaż kilku matkom, to może coś drgnie w tej sprawie. Nie będzie tylu tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do Reni napisał:
Pisząc "kula w łeb !" oczywiście że nie domagałem się ŚMIERCI dla sprawcy. To był skrót. Jestem po prostu za SUROWYM karaniem takich dupków co po pijaku wsiadają za kółko. Żadnej litości ! żadnych usprawiedliwień ! bo to są zwykli BANDYCI ! Gdyby taki deb*** wiedział że za to grozi mu np. 20 lat odsiadki to nigdy w życiu by tego nie zrobił. Nie chrzań mi tu Renia o nienawiści i opłatku ! Przez takie naiwne dobrotliwe owieczki jak ty to na polskich drogach szaleją bezkarnie pijani zabójcy. Krew ich ofiar jest i na twoich rękach , nie na moich !
Nie ! To przez takie wychowanie to wszystko tak jest ! Bo robicie co chcecie ! a co z młodzieżą pijana ? Ja za nich i ich postępki odpowiadam! NIE,NIE TO RODZICE I ONI SAMI ! I nie mów że ja mam czyjąś krew BAŁWANIE ! Bo nie jestem ani rodziną tej ani tam tej rodziny rodziną ani znajoma żadnej strony ale wiem o kogo chodzi czyli o jaką rodzinę tej zmarłej dziewczyny chodzi i tam dzieci robią co chcą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mak napisał:
" CYTAT(Dzastinka @ 16.07.2009, 00:49:02) najłatwiej jest ocenić czyjeś postępowanie.... Siwy Ty się nad sobą zastanów, co Ty człowieku piszesz...? Na miejscu tego chłopaka mógł być każdy!! Twój brat, ojciec, kolega.... osądzał byś ich tak samo?? Zamiast pisać takie brednie na forum, nie znając wszystkich okoliczności wypadku, zajmijcie się czymś pożytecznym. Ani życia nikt już nie zwróci!! Rodzice, gdzie Wy jesteście?? Giną Wasze córki, synowie, powodują wypadki, kaleczą, zabijają. Ciężko mi Was zrozumieć. Pieniądze są ważniejsze niż rodzina? Pozwolić 15-latce czy 16-latce na IMPREZY ponad 20 km od domu, gdzie pełno jest alkoholu, narkotyków, potencjalnych morderców i gwałcicieli? "Dobrzy rodzice" to Wy jesteście sponsorami swoich dzieci!! Dając im kasę wyrażacie aprobatę na ich zachowanie, pozwalacie na spełnianie ich zachcianek...to dzięki Wam mają za co wypić piwo,zapalić papierosa, kupić trawkę itd. To jest Wasz sposób wychowania? Często ZAKAZ to lepszy sposób na wychowanie niż POZWOLENIE na imprezę. Szkoda, że większość z Was myśli dopiero po fakcie.... gdy jest już za późno. Żal mi Was." BRAWO!!! za ten komentarz - apel!!!. Popieram, bo widzę, że dziś standard dla mamusiek jest mieć " 12, 13, .... letnią pannę ". Pracuję w szkole i widzę nasze dzieci, nastolatki. Oby te slowa Dżastinki przemówiły do rozsądku chociaż kilku matkom, to może coś drgnie w tej sprawie. Nie będzie tylu tragedii.
Brawo! ja też popieram ten komentarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ! To przez takie wychowanie to wszystko tak jest ! Bo robicie co chcecie ! a co z młodzieżą pijana ? Ja za nich i ich postępki odpowiadam! NIE,NIE TO RODZICE I ONI SAMI ! I nie mów że ja mam czyjąś krew BAŁWANIE ! Bo nie jestem ani rodziną tej ani tam tej rodziny rodziną ani znajoma żadnej strony ale wiem o kogo chodzi czyli o jaką rodzinę tej zmarłej dziewczyny chodzi i tam dzieci robią co chcą .
Gościu ! O tej krwi na rękach to było nie do ciebie lecz do "reni", więc wyluzuj. A poza tym postaraj się przeczytać to co poprzednio napisałem jeszcze raz ale po-wo-li. Chyba to jasne że "krew na rękach" (pośrednio) mają wszyscy ci naiwni dobroduszni obrońcy takich pijanych kierowców zabijających ludzi. Wszyscy ci którzy protestują przeciwko ich surowemu karaniu, wynajdują innych winnych, usprawiedliwiają itp. To o nich pisałem. Chyba że i ty do nich się zaliczasz ? Zaliczasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Gościu ! O tej krwi na rękach to było nie do ciebie lecz do "reni", więc wyluzuj. A poza tym postaraj się przeczytać to co poprzednio napisałem jeszcze raz ale po-wo-li. Chyba to jasne że "krew na rękach" (pośrednio) mają wszyscy ci naiwni dobroduszni obrońcy takich pijanych kierowców zabijających ludzi. Wszyscy ci którzy protestują przeciwko ich surowemu karaniu, wynajdują innych winnych, usprawiedliwiają itp. To o nich pisałem. Chyba że i ty do nich się zaliczasz ? Zaliczasz ?
a co ja mam czyjaś krew? co ty PIER....? I jestem za ukaraniem mandatami rodziców które powinno wejść w życie że jeśli dzieci nie ma do 22.00 to karać rodziców i wypadków nie będzie! Ja mam prawie pełnoletnie córki ale do22.00 mają być w domu i może moje metody wychowawcze skutkują bo obie żyją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~renia~ napisał:
a co ja mam czyjaś krew? co ty PIER....? I jestem za ukaraniem mandatami rodziców które powinno wejść w życie że jeśli dzieci nie ma do 22.00 to karać rodziców i wypadków nie będzie! Ja mam prawie pełnoletnie córki ale do22.00 mają być w domu i może moje metody wychowawcze skutkują bo obie żyją!
Widzę że ogólnie mówiąc do tej pory dzielimy się na 2 grupy : A) jedni (a właściwie to tylko Siwy) uważają że sytuacja jest jasna, jest jednoznaczny sprawca, to on świadomie wziął samochód nie mając prawka, to on świadomie pił alkohol, to on świadomie po alkoholu (0,6 to nie tak wiele, był świadom co robi) wsiadł i prowadził, to on rozbił samochód i zabił dziewczynę. Narzędzie zbrodni - smochód. Jest wina - powinna być sroga kara, jak za zabójstwo bo niewinny człowiek zginął przez tego głupka. Gdyby nie pił i spowodował wypadek, po trzeżwemu - mógłbym powiedzieć że to nieszczęśliwy wypadek, los, nieszczęście, zdarza się. Zagrał w rosyjską ruletkę. druga grupa to obrońcy chłopczyka, piszą że on biedaczek niewinny, winni są wszyscy dookoła, rodzice że pozwolili wziąc samochód, ktoś tam że sprzedał alkohol, nawet ktoś obwinia tę dziewczynę że sama jest sobie winna - nie powinna włóczyć się po nocy, nie powinna wsiadać itp. To Front Obrony Przestępcy ! Wg mnie ci z grupy pośrednio są WINNI temu że tylu wariatów wsiada po alkoholu za kółko, bo usprawiedliwiają i rozczulają się nad takim jak w tym przypadku "Arek". A takich wariatów jest coraz więcej bo wiedzą że w razie co to znajdą swoich obrońców. I dlatego czują się bezkarni. To się nazywa "społeczne przyzwolenie". Wariaci będą zabijać ludzi dopóki takie przyzwolenie będą czuć. Zaznaczam że nie znam szczegółów , opieram się tylko na artykule, nie znam ani sprawcy , ani ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty Siwy wiesz o dorastających dzieciach. Przecież Ty, jak napisałeś, rżnąłbyś takich chłopców żywcem. To innych chyba po śmierci. Z takimi upodobaniami (gej i nekrofil) chyba nie jesteś ojcem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co Ty Siwy wiesz o dorastających dzieciach. Przecież Ty, jak napisałeś, rżnąłbyś takich chłopców żywcem. To innych chyba po śmierci. Z takimi upodobaniami (gej i nekrofil) chyba nie jesteś ojcem?
O dorastających dzieciach może wiem więcej niż ci się wydaje ? Rżnąłbym, ale nie "chłopców" lecz takich MORDERCÓW ! A słowo "rżnąłbym" ma różne znaczenia, nie sądzisz ? Tobie wszystko się z du.pą kojarzy ? A "rżnąłbym żywcem" to znaczy "bez litości". Zrozumiałeś, pedale ... przepraszam... GEJU ? Bandyckie Państwo ! Bandyckie społeczeństwo ! Bandyckie Państwo - bo od policjanta, przez prokuratora, sędziów, posłów (to oni stanowią takie łagodne dla bandytów prawo) - broni bandytów zamiast zwykłych uczciwych obywateli ! Bandyckie społeczeństwo - bo to popiera ! To widać na tym forum - kto broni ofiary tego pijanego g.noja ? kto mówi że jest zwykłym zabójcą ? kto żąda surowej kary ? Nie ! wszyscy litują się nad biednym gówniarzem który ZABIŁ ! A NIKT nie broni ofiary ! GNÓJ !!! Nie ma dla was nadziei !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
O dorastających dzieciach może wiem więcej niż ci się wydaje ? Rżnąłbym, ale nie "chłopców" lecz takich MORDERCÓW ! A słowo "rżnąłbym" ma różne znaczenia, nie sądzisz ? Tobie wszystko się z du.pą kojarzy ? A "rżnąłbym żywcem" to znaczy "bez litości". Zrozumiałeś, pedale ... przepraszam... GEJU ? Bandyckie Państwo ! Bandyckie społeczeństwo ! Bandyckie Państwo - bo od policjanta, przez prokuratora, sędziów, posłów (to oni stanowią takie łagodne dla bandytów prawo) - broni bandytów zamiast zwykłych uczciwych obywateli ! Bandyckie społeczeństwo - bo to popiera ! To widać na tym forum - kto broni ofiary tego pijanego g.noja ? kto mówi że jest zwykłym zabójcą ? kto żąda surowej kary ? Nie ! wszyscy litują się nad biednym gówniarzem który ZABIŁ ! A NIKT nie broni ofiary ! GNÓJ !!! Nie ma dla was nadziei !
A JESTEŚ TAKI MĄDRY??? ODPOWIEDZ CZEMU KOMENDANT SOĆKO TAK NAGLE..... ODCHODZI. SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A JESTEŚ TAKI MĄDRY??? ODPOWIEDZ CZEMU KOMENDANT SOĆKO TAK NAGLE..... ODCHODZI. SZOK
Nie znam sprawy. A o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~renia~ napisał:
a co ja mam czyjaś krew? co ty PIER....? I jestem za ukaraniem mandatami rodziców które powinno wejść w życie że jeśli dzieci nie ma do 22.00 to karać rodziców i wypadków nie będzie! Ja mam prawie pełnoletnie córki ale do22.00 mają być w domu i może moje metody wychowawcze skutkują bo obie żyją!
Czemu tylko dwie córki? Gdzie reszta można się domyślić. prostaku nawet taki de....*jak ty nie ma gwarancji że ich dzieci nie zrobią czegoś bardziej gorszego. Chyba że przykułeś je łańcuchami, a i pies spuszczony ze smyczy rozrabia. Nawet właściciela zagryzają na śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mów że jesteś w porządku. Trzeba nim po prostu być..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
O dorastających dzieciach może wiem więcej niż ci się wydaje ? Rżnąłbym, ale nie "chłopców" lecz takich MORDERCÓW ! A słowo "rżnąłbym" ma różne znaczenia, nie sądzisz ? Tobie wszystko się z du.pą kojarzy ? A "rżnąłbym żywcem" to znaczy "bez litości". Zrozumiałeś, pedale ... przepraszam... GEJU ? Bandyckie Państwo ! Bandyckie społeczeństwo ! Bandyckie Państwo - bo od policjanta, przez prokuratora, sędziów, posłów (to oni stanowią takie łagodne dla bandytów prawo) - broni bandytów zamiast zwykłych uczciwych obywateli ! Bandyckie społeczeństwo - bo to popiera ! To widać na tym forum - kto broni ofiary tego pijanego g.noja ? kto mówi że jest zwykłym zabójcą ? kto żąda surowej kary ? Nie ! wszyscy litują się nad biednym gówniarzem który ZABIŁ ! A NIKT nie broni ofiary ! GNÓJ !!! Nie ma dla was nadziei !
Skoro rżnąłbyś to pewnie nożem? Uważajmy MORDERCA coś planuje!!!! Jak się rozpędzi to może nie przestać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daniel napisał:
ja pytam gdzie są rodzice, gdzie oni są, gdzie są oni ?
Nie znałem ani ale miała całe życie przed sobą .. a tak pozatym co tu maja rodzice do tego człowieku są wakacje mogły powiedziec ze spia u kolezanki nie mieszajcie do tego rodzicow .... na tego arka nie ma słów bo to co odpier***ił to jest nie do opisania i napewno spotka za to go kara predzej czy później ... ja myśle i tak, że to nie ten alkohol lecz chec popisania sie przed kolezankami doprowadzilo do takiej tragedi ...gdyby widzialy, że jest mocno pijany by nie wsiadaly ... i jeszcze do tych co chca kary 25 lat odrazu wam mowie ze to nie jest mozliwe w polsce dostanie zawiasy i to wszystko lecz BÓG go ukarze........Kondolencje do rodziny 3majcie sie cieplo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opanujcie sie ! teraz to kazdy moze cos powiedziec ale nikt nie mowił nic zeby temu wypadkowi zapobiedz. tak łatwo oceniac... rodzicow i kierowce ale Anka i tak nie zyje i nic jej zycia nie wróci;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...